2020 İlkbahar Yaz Sezonu Trendleri

0 143

Bu sezon ön plana çıkan broşlar, tasarımcıların oyun alanında yerini alıyor. Simetrik broşlar yerine, esprili ve orantısız broşlar bu yılın öne çıkan trendlerinden biri.

FİLE VE HAVADAR KUMAŞLAR

Bu sezonun en havalı ve iddialı tasarımlarında, havadar kumaşlar ve fileler yer alıyor. Sezonun en güçlü trendi olarak kabul edilen file ve havadar kumaşlar, bu yıl çok sık görüleceğe benziyor.

DANTEL VE SATEN DETAYLI ELBİSELER

Dantel detaylarını, bu sezon elbiselerde sık göreceğimiz kesin. Saten kumaşlar ile geceliği anımsatan elbiseler, dantelle buluşarak kırmızı halıya iniyor. Bu tip elbiselerde yalın kesimler tercih ediliyor.

KARPUZ KOLLAR

Bu sezon podyumlarda ve sokaklarda göreceğimiz bir diğer trend ise, karpuz kollu kıyafetler olacak.

KREDİLİ KIYAFETLER

Bu sezon, çevrenizde ”Elbisenin markası ne? Nereden aldın?” gibi sorular ile karşılaşmaktan kurtulacaksınız. Çünkü sezonun trendlerinden biri de, üzerinde marka yazılarını barındıran, kredili kıyafetler olacak.

KARIŞIK RENKLER

Bu sezon trendler size ”Cesaretiniz var mı?” sorusunu yöneltiyor. Renklerin, dokuların ve desenlerin birbirine karıştığı elbiseler, yılın trendleri arasında.

DÜŞÜK OMUZ ELBİSELER

Bu sezon, kıyafetlerin omuzları yerçekimine yenik düşüyor. Kadınlar düşük omuzlu elbiseler ile, rahat ve şık hatta flörtöz bir tavır sergileyebilecek.

POLO YAKALAR

Bu sezonun trendleri arasında, polo yakalar boy gösteriyor. Polo yaka giymek için, golfçü olmanıza gerek kalmayacak. Renkli, desenli polo yaka tişortler ile, bu sezon tabular yıkılacak.

ŞEFFAF TASARIMLAR

Bu yıl, modacılar şeffaf tasarımları ele alıyor. Ayakkabı, çanta, şapka hatta tokalarda bile şeffaflığıgörmek mümkün. Bu trend tasarımlar ile, bu sezon herkesin içi dışı bir olacak.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.