Tek Omuzlu Abiye Modelleri

0 147

Kadınlar özel davetlerde veya organizasyonlarda giymek için genellikle abiye elbiseleri tercih ederler. Gecenin en şık modellerden biri de tek omuzlu abiye modelleridir. Düğünlerde, davetlerde, mezuniyet balolarında veya şık bir akşam yemeğinde tek omuzlu abiye modellerini tercih edebilirsiniz. 

Bu tarz elbise modellerinde elbiseyi hareketlendiren yırtmaç detayları dikkat çekmektedir. Şık ve zarif  duran abiye elbiseler şifon kumaşlarla sıcak yaz akşamlarında çokça tercih edilen elbise modellerinden biridir. Kırmızı, ekru, fuşya, pudra, mor ve beyaz gibi renkler bu yılın trend renklerinden olurken omuz askısındaki taşlı ve pullu işlemeli modeller de dikkatleri üzerine çekmektedir. 

Tek omuzlu abiye elbiseleri genellikle elbisenin rengine uygun portföy çanta ve ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Taşlı veya pullu işlemeli olan elbise modelleriyle daha sade tarzdaki ayakkabıları tercih etmeniz doğru bir seçim olacaktır. Örneğin; sade kırmızı bir tek omuzlu abiye modellerinde ayakkabı seçimini rugan kırmızı ayakkabı veya kırmızı stiletto ve aynı renk portföy tipi çanta tercihiyle kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.