Zeminlere Dekoratif Dokunuşlar

Zemin dekor fikirleri

0 29

Zeminlere dekoratif dokunuşlar ile evinizi bambaşka bir yaşam alanına çevirebilirsiniz. Dekorasyon modasında son dönemlerde en çok göz çarpan trendlerden biri olan zemin dekorasyonu en popüler uygulamalardan biri.

Tamamen sizi yansıtacak desen ve dokuya sahip zemin döşemeleri ile sizler de evinize kendi ruhunuzu katabilirsiniz.

Zemin Dekorasyonu İçin Alternatifler

Zemin dekorasyonu aslında küçük alanları daha geniş göstermek için tasarlanan bir uygulama. Ancak sizleri bambaşka bir dekorasyon tutkusunun içine de taşıyacağı bir gerçek.

Evinizi hem daha geniş hem de daha ferah göstermek istiyorsanız zemin dekorasyonlarını inceleyebilirsiniz.

Dilediğiniz dokuda dekoratif zemin uygulamalarını tercih edebilirsiniz.

Üstelik kaygan olmayan dokular son dönemlerde zemin dekorasyonunu bu kadar zirveye taşıyan özelliklerinden biri.

Genellikle zemin dekorasyonu için porselen karolar ve seramikler en çok tercih edilen türlerden biridir.

Zemin dekorasyonu size pek çok fayda sağlayacaktır. Temizlik yönünden büyük kolaylık sağlayacak olan seramik zemin kaplamalarını tercih edebilirsiniz.

Zemin Dekorasyonu Şıklığı

Siyah Seramiğin Büyüsü

Siyah seramik ile kaplı bir zeminde keyif yapmanın tadı bambaşka olacaktır. Üstelik siyah zemin kaplı bir odayı dekore ederken de hiç zorlanmayacaksınız.

Rengârenk Zeminler

Desenli ve renkli karolar ile evinize renk getirirken halı kullanmaktan vazgeçeceğinize eminiz. Çocuk odası, oturma odası hatta ofisiniz için bile dilediğiniz renk ve desende karo modelini tercih edebilirsiniz. Ancak zemin kaplaması modelini ve türünü seçerken kaliteli bir ürün olmasına dikkat etmelisiniz.

Temizlik yaparken karo üzerindeki renklerin solmaması ve renk değişikliliği yaşanmaması için kaliteli ürünleri zemin dekorasyonunda tercih etmelisiniz.

Çok fazla mobilya sevmeyen kişiler için zemin dekorasyonu en doğru seçeneklerden biri. Evinizi renklendirmek ve aynı zamanda şık göstermek için sadece zeminlere küçük dokunuşlar yaparak yaşam alanlarınızı bambaşka bir hale dönüştürebilirsiniz.

Evinizi dekore etmek için mobilyalarınızı değiştirmek veya tüm evi baştan tadilat yaparak yenilemek zorunda değilsiniz. Sadece antre bölgenizde bile renkli karo ve seramikleri tercih ederek tüm evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Minik dokunuşlar ev dekorasyonunda büyük farklar yaratacaktır. Renkli zeminlerin üzerine atacağınız puf bir küçük halı ile hem zarif hem de şık bir ev dekorasyonu yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.